لابرادوریت

خواص لابرادوریت

مفهموم لابرادوریت

مفهموم لابرادوریت عمیقا به استفاده گذشتگان از آن بعنوان “سنگ جادو” (Stone of magic) برمی گردد. این سنگ زیبای رنگین کمانی بمدت طولانی مورد توجه غیبگویان و شفادهندگان بوده است. لابرادورنس زنده موجود در زیر سطح سیاه و خاسکتری لابرادوریت، نشان دهنده واقعیت های عمیق و مخفی هر روز جهان است. این عناصر قابل مشاهده و نهان، ریشه مفهموم لابرادوریت را تعیین می نمایند.

توانایی این سنگ در تشویق خودآگاهی روح درونی، توانایی روانی و شهود، به ریشه و مفهوم لابرادوریت گره خورده است. این توانایی ها در پشت آن چیزی مخفی هستند که دنیای هر روز ما را تشکیل می دهند، دقیقا مانند خاصیت لابرادورنسی که در زیرِ سطحِ بیرونیِ خاکستری یا سیاه لابرادوریت مخفی است.

مفهوم لابرادوریت با شهرت این سنگ بعنوان مهمترین سنگ محافظ (Top protector Stone) در قلمرو سنگها مرتبط است.

خواص شفابخش لابرادوریت

شفای روح

قدرت محافظت از هاله، توسط سنگ لابرادوریت از طریق ایجاد یک مانع انرژی انجام می گردد. این مانع، انرژی شخص را حفظ کرده و در مقابل افرادی که انرژی فرد را تخلیه می کنند، محافظت می نماید.

لابرادوریت با هماهنگی بین کالبد اثیری و فیزیکی، دسترسی به اهداف معنوی را آسان می سازد. بدلیل اینکه لابرادوریت انرژی معنوی فرد را حفظ می نماید، هوشیاری و آگاهی فرد نیز افزایش پیدا می کند.

شفای جسمی و فیزیکی

خواص شفابخش فیزیکی لابرادوریت مربوط به مغز، چشم ها، ریه و همچنین سیستم گوارش و تنظیم متابولیسم بدن است. باور بر این است که لابرادوریت مشکلات تنفسی مخصوصا ناشی از برونشیت و سرماخوردگی و فشار خون را کاهش می دهد. همچنین لابرادوریت باعث کاهش اضطراب و استرس می گردد. دردهای قاعدگی را کاهش داده و مانند مسکِن عمل می کند.

شفابخشی احساسات

سنگ لابرادوریت بر احساسات و عواطف نیز اثر شفابخش دارد. این اثر از طریق آرامش بخشیدن به ذهن های بیش فعال و انرژی دادن به تصورات و ابتکارات انجام می شود. بدین سان، ایده های مهیج با حس تغییر و ماجراجویی به ذهن خطور می کنند و حس تخلیه احساسات از مکررات روازنه زندگی به فرد دست می دهد.

لابرادوریت بعنوان سنگ ماه تولد

لابرادوریت بصورت سنتی سنگ ماه تولد به حساب نمی آید. اگرچه لابرادوریت آبی بعنوان سنگ ماه تولد برای متولدین اسفندماه (۱۹ فوریه تا ۱۹ مارس) تلقی می گردد. لابرادوریت آبی به متولدین این ماه کمک می کند تا صبور باشند و با دیگران با احترام بیشتر رفتار نمایند.

سمبل زودیاک (ZODIAC) لابرادوریت

گوهر لابرادوریت بعنوان سنگ تولد مدرن افرادی است که در صورت فلکی اسد (Leo) بدنیا آمده اند (۲۳ جولای تا ۲۲ آگوست = مردادماه = Zodiac by a Lion)

چاکراهای لابرادوریت

بر اساس مفهوم لابرادوریت، این سنگ ارتباط بین روح و جسم را تقویت می نماید. رشد معنوی، با استفاده از لابرادوریت، افزایش و تقویت می گردد. این سنگ مخصوصا برای استفاده در چاکراهای گلو، چشم سوم و تاج توصیه می گردد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “خواص لابرادوریت

  1. الیار گفت:

    کرونا را شکست میدهیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *